Американські дієтологи нагадали про користь черешні для здоров’я людини. Як виявилося, ці ягоди мають неймовірні властивості.

У Мінсільгоспі Сполучених Штатів Америки підрахували, що в одній чашці черешні міститься три грами клітковини, півтора грами білка і маса різних поживних речовин і вітамінів. Ці смачні ягоди здатні запобігати вікові зморшки.

У них велика кількість пригнічують окислювальні процеси в організмі антиоксидантів, що допомагає зберігати молодість. Ці ж речовини нівелюють ризики розвитку онкології. До того ж в черешні містяться поліфеноли. Ці корисні сполуки відомі своєю протираковою дією.

За словами дієтологів, той факт, що черешня допомагає організму запобігати утворенню пухлин, підтвердили наукові дослідження. Ягода виявилася ефективною в боротьбі з онкологією клітин молочної залози. За словами вчених, звичайно, черешня не може запобігти раку, проте в будь-якому випадку вона є відмінним засобом для профілактики цього загрозливого для життя людини захворювання.

Читайте також:  Кухарі назвали корисні замінники солі

Крім цього з’ясувалося, що черешня знижує рівень тиску, який може стати причиною інсульту або інфаркту. У ній містяться поліфенольні сполуки. Вони покращують функцію клітин, що вистилають кровоносні судини, захищаючи організм від утворення бляшок.

Також черешня уповільнює зниження когнітивних здібностей. Ягоди покращують роботу головного мозку і пам’ять, захищаючи головний орган центральної нервової системи від деменції. Крім цього черешня допомагає боротися з діабетом, а також покращує сон, стабілізуючи цикли відпочинку і неспання.

Джерело: 7 Things You Never Knew About Sweet Cherries

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News