Квітень визнаний присвяченим підвищенню поінформованості щодо профілактики та лікування раку.

Одним із найкращих засобів профілактики раку є регулярний скринінг. Доктор Крістін Классен, директор Mayo Clinic Breast Clinic, каже, що мамографія є добрим прикладом.

«Рання діагностика дасть пацієнтам найкращі результати. Ми знаємо, що якщо пухлина виявлена ​​на ранній стадії і вона все ще перебуває в грудях, результати справді дуже добрі», — каже доктор Классен.

І рання діагностика зазвичай починається з мамографія.

«Скрінінгова мамографія, як і раніше, є нашою стандартною рекомендацією для виявлення раку молочної залози. І ми дійсно рекомендуємо проводити скринінгову мамографія регулярно кожні один-два роки», — каже вона.

Клініка Майо рекомендує розпочинати мамографію у віці 40 років. А для пацієнток із щільними грудьми доктор Классен рекомендує додатковий скринінг.

Є кілька варіантів для жінок із щільною тканиною молочної залози, щоб зробити невелике додаткове зображення та допомогти радіологу дійсно побачити, чи є щось маленьке у грудях.

Доктор Классен каже, що в 1 з 8 жінок США розвинеться рак грудей. Важливо, щоб всі мали доступ до регулярного обстеження.

«Надаючи жінкам можливість регулярно проходити планову скринінгову мамографію, ми покращимо їх результати».