Літній сімейний відпочинок у Туреччині — фактично синонім ідеальної відпустки. Тут на вас чекають тепле море, цікаві екскурсії, безліч аквапарків, чудовий шопінг та обслуговування all inclusive. 

Відпустка буде фантастичною

Аби відпочинок з дітьми за кордоном пройшов бездоганно, важливо правильно підібрати готель. Неабияке значення мають навіть такі, на перший погляд, дрібниці, як зручність санвузла, наявність дитячого меню та висота балконної огорожі. 

Фахівці Coral Family створили власну концепцію родинного відпочинку Sun Family Club. Тепер батькам не потрібно переглядати десятки сторінок з описами готелів та відгуками про них. Достатньо перейти за посиланням coralfamily.ua, аби дізнатися більше про тури з дітьми до Туреччини та ознайомитися зі списком першокласних місць розміщення.

Нинішнього літа згаданій вище концепції виповнюється 10 років і на маленьких гостей чекає чимало приємних новинок. 

Комфортно, безпечно, якісно, цікаво

Цього року близько 30 турецьких готелів працюватимуть за концепцією Sun Family Club. Її призначення — зробити відпочинок для всієї родини комфортним і цікавим. 

Аби потрапити до списку Sun Family, готель має відповідати таким основним вимогам:

  1. Комфортність. Відпочинок з дитиною у «концептуальному» готелі має бути по-справжньому висококласним і безтурботним. Комплекс, де впроваджено систему Sun Family Club, обов’язково має затишну зелену територію, дитячі майданчики, окремий басейн з гірками, зручні сімейні номери, відповідним чином обладнані санвузли, куточки матері та дитини. 
  2. Безпечність. Це стосується всієї території готелю. Ідеться, зокрема, про спеціальну балконну огорожу, виокремлену і належним чином облаштовану зону для малюків на пляжі, зручний пологий вхід в море, відповідне покриття на ігрових майданчиках, заглушки на розетках в номерах. 
  3. Наявність здорового дитячого меню. Це 85 спеціально розроблених технологічних карток корисних страв дитячої кухні. Кожного дня для малюків готують каші, прозорі овочеві супи, дієтичні котлети. Також дівчатка і хлопчики мають змогу ласувати смачними молочними стравами, безліччю корисних солодощів та свіжими ароматними фруктами. 
  4. Наявність можливостей для впровадження цікавого розвиваючого дозвілля. У всіх «концептуальних» готелях працюють повноцінні програми для розвитку дітей різних вікових груп. 

Відпочинок

Розваги, які розвивають

Влітку 2019 р. на маленьких гостей турецьких готелів, де впроваджено концепцію Sun Family Club, чекає нова авторська програма «Ненудний етикет». Завдяки їй діти від 4 до 14 років в ігровій формі зможуть опанувати гарні манери та правила поведінки за столом. 

У готелях, де діє концепція Sun Family Club Ultra, для юних леді та джентльменів працюватиме ціла «Школа етикету» і міжнародна ексклюзивна програма «Основи ментальної арифметики».

*На правах реклами