Для правильного розвитку дитячого організму необхідно, щоб малюк отримував вітаміни за допомогою збалансованого харчування. Про те, які продукти є важливими для розвитку дітей, розповів американський педіатр Джордж Фукс.

За словами лікаря, найпоширенішим способом забезпечити дитину цінними поживними речовинами для максимально здорового розвитку є вітамінні добавки.

Щоправда, полівітаміни, які відпускаються без рецепта, часто містять у своєму складі цукор та інші речовини, які можуть зашкодити. Частий та безконтрольний прийом таких препаратів може бути небезпечним для дитини. Тому доктор Фукс рекомендував батькам звернути увагу на продукти, які допоможуть урізноманітнити раціон, а також забезпечити дитячий організм усім необхідним.

За словами медика, морква, капуста, батат, гарбуз та шпинат містять велику кількість вітаміну A. Овочі зеленого кольору, а також цільнозернові продукти, банани, коричневий рис багаті на вітаміни групи B. Молочні продукти, яйця та лосось містять у собі вітамін D. Листова зелень, соя та ріпа забезпечать дитячий організм вітаміном K. Помідори, апельсини, ківі, диня, полуниця солодкий перець багаті на вітамін C.

Педіатр зазначив, що дитячий організм розвивається краще, коли разом з якісним харчуванням отримує необхідні речовини, проте якщо малюк вибагливий у їжі зі споживанням свіжих овочів та фруктів можуть виникнути труднощі. У такому випадку Фукс рекомендував зробити прийом їжі приємним і веселим проведенням часу.