Серцевий напад відбувається, коли серцю не вистачає крові. Це може бути наслідком різних хвороб, таких як закупорка судин. Однак основна причина інфарктів – слабкий серцевий м’яз. Серце просто не справляється з навантаженням і виникає спазм.

Щоб цього не сталося, серце потрібно тренувати, пише Express. За даними Національної служби охорони Здоров’я Англії (NHS), ідеальна активність для зміцнення серця – ходьба, плавання і танці. Анаеробна тренування змушує серце битися швидше і тренує його.

“Серце – це така ж м’яз, як і всі інші, і йому точно так же потрібна тренування. Сильне серце зможе перекачувати більше крові з меншими зусиллями”, – підкреслюють в NHS.

Мінімальна фізична активність, яку рекомендують лікарі – 150 хвилин на тиждень. Цього вистачить, щоб як слід прокачати кров по вашому тілу і дати серцю можливість гарненько потренуватися.

Під час бігу, ходьби або плавання лікарі рекомендують видавати звуки – наприклад, розмовляти або щось вигукувати. А ось співати не рекомендується – це збиває подих. Ще краще працює поєднання анаеробних тренувань і силових вправ.