Важливо замінити цих винуватців різноманітною дієтою з високим вмістом цільного зерна, фруктів та овочів, щоб знизити ризик загострення.

Артрит – це загальний термін для проблем із суглобами. Одним з тих, від якого страждають багато британців, є подагра – тип артриту, викликаний утворенням кристалів урату натрію всередині та навколо суглобів, що може призвести до раптових нападів сильного болю, жару та набряку.

Це особливо впливає на суглоби стопи, особливо на великий палець, коліно, кісточку та зап’ястя, а також під шкіру. Певні засоби можуть спровокувати хворобливі симптоми подагри.

Щоб зрозуміти чому, важливо спочатку зрозуміти, що викликає подагру, пише Express.

Читайте також:  Зістарять раніше часу: дерматолог назвала шкідливі для шкіри звички

Найбільш поширеною причиною подагри є високий рівень сечової кислоти у крові, відомий у медицині як гіперурикемія.

Сечова кислота – це хімічна речовина, яка виробляється, коли ваше тіло розщеплює їжу та напої, що містять органічні сполуки, які називаються пуринами. Пурини містяться майже у всьому, що ви їсте та п’єте, проте деякі речовини містять більше, ніж інші.

«Найгірші» продукти при подагрі – це продукти з високим вмістом цукру та жиру, такі як бекон, індичка, яловичина, телятина, оленина та субпродукти, такі як печінка. Винуватцями є морепродукти.

Вченими було виявлено, що вищий рівень споживання м’яса і морепродуктів пов’язані з підвищеним ризиком подагри, тоді як вищий рівень споживання молочних продуктів пов’язані з зниженням ризику.

Читайте також:  Сильна тривога може бути симптомом серцевого нападу у жінок