Часом для того, щоб позбутися зайвої ваги, нам необхідно вибрати правильний ранковий напій. І ось кілька його різновидів, які допоможуть схуднути.

Лимонна вода з насінням чіа. Ця комбінація дуже корисна в справі боротьби із зайвою вагою. І не тільки, адже напій допомагає виводити з організму токсичні матеріали і зберігати гарне здоров’я.

Зелений чай. У ньому присутній кофеїн, який стимулює процес жироспалювання. Крім того, зелений чай підвищує спортивні показники, дозволяючи займатися фізичними навантаженнями більш тривалий період часу, при цьому не втомлюючись. А ці навантаження спалюють зайві калорії.

Яблучний оцет. Знижуючи показники тригліцеридів в крові, з яблучним оцтом можна домогтися непоганих результатів у справі боротьби із зайвою вагою. Тільки не забувайте добре розбавляти його водою, щоб не спровокувати опіки стравоходу або горла.

Звичайна вода. Додайте в склянку з чистою водою трохи лимонного соку або трохи імбиру і дайте настоятися якийсь час. Це відмінний напій для детоксикації, який теж допомагає худнути.

Вода з зірою. Вживання цього напою і популярної приправи вранці підвищує метаболізм, тобто скоро спалювання зайвих калорій в організмі.

Джерело: МедікФорум