Укладення шлюбного союзу є секретом більш тривалого життя. Принаймні, такі висновки можна зробити з інформації від Офісу національної статистики Великобританії.

Щасливе сімейне життя дозволить людині прожити набагато довше, як показує інформація Офісу національної статистики. Виявилася, що смертність серед самотніх чоловіків і жінок в два рази вище, в порівнянні з їх ровесниками, які перебувають у шлюбі.

Було проаналізовано 5 млн смертей в період з 2010 по 2019 роки серед дорослих жителів Туманного Альбіону старше 20 років.

Для чоловіків перепетії розлучення, як показує інформація, представляли найвищий ризик в плані передчасної смерті. Так, на 100 000 чоловіків було зафіксовано 2 319 летальних випадків серед тих, що пройшли через розлучення. Серед холостяків, які ніколи не вступали в шлюб, їх було 2 077, а серед вдівців – 1 640.

Читайте також:  Що станеться з тілом, якщо відмовитися від кофеїну

Але найнижча цифра в 1 073 смерті було зареєстрована серед одружених чоловіків. Серед жінок, які і без того живуть довше за чоловіків, рівень смертності на 100 000 склав 1 307 для одиноких, 1 230 для вдів, 1 114 для розлучених. Серед заміжніх цей показник становив всього 699.

Дана статистика підтверджує результати численних попередніх досліджень, які показували, що перебувають у шлюбі люди живуть довше і ведуть більш здорове і щасливе життя. Це пов’язано з тим, що партнери піклуються про здоров’я один одного, наполягають на медичних оглядах, доглядають в період хвороби і проявляють психологічну підтримку, яка теж вкрай важлива.

Читайте також:  Вчені: біле вино корисне для кісток

Відчуття щастя приносить найзначніші переваги в плані здоров’я, так як воно допомагає зменшити стрес і продовжити здорову тривалість життя. Сімейно-орієнтовані люди набагато рідше залучають себе в будь-які види ризикованої поведінки.

Джерело: DailyMail