Кава має деякі переваги для здоров’я. Це було відомо протягом деякого часу, але ступінь цих переваг була предметом суперечок. Деякі дослідження говорять, що це збільшує ризик розвитку раку у людини. Інші дослідження говорять, що це знижує ризик розвитку раку.

Дослідження людей з британського біобанку показало, що ті, хто випиває до трьох чашок меленої кави в день, ризик смерті від серцевих захворювань був на 17% нижче, а ймовірність смерті від інсульту — на 21 %.

В ході дослідження також було виявлено, що кава без кофеїну має ряд переваг для здоров’я. Любителі кави без кофеїну мають більш низький ризик смерті в порівнянні з тими, хто взагалі не пив каву, передає Express.

Читайте також:  Передчасне старіння: неочевидні звички, які призводять до появи зморшок

Причина цього полягала в тому, що вчені виявили, що не вся користь для здоров’я від кави пов’язана з кофеїном, а з антиоксидантами та іншими хімічними речовинами.

Деякі відмінності в способах приготування деяких видів кави пов’язані з процесами їх приготування в залежності від типу кави. Однак у користі кави була межа, і він визначався кількістю. Люди, які випивали більше трьох чашок на день, мали менше позитивних результатів.

Вживання більше трьох чашок в день було пов’язано з підвищеним ризиком смертності в цілому в порівнянні з тими, хто не п’є каву.

Доктор Пал Маурович-Хорват сказав, що вони змогли використовувати МРТ-сканування «для аналізу впливу регулярного вживання кави на структуру і функцію серця».

Читайте також:  Відчуття при пробудженні вранці може сигналізувати про розвиток раку

“Ми виявили, що регулярне споживання кави від легкого до помірного … може уповільнити вікові серцеві зміни”.