Рак кишечника може проявляти себе атиповою симптоматикою, і приклад тому – історія з британським журналістом Джеремі Боуеном. У нього ознакою раку виявився біль в ногах.

59-річний журналіст звернувся за допомогою до лікарів зі скаргами на болі в ногах і спині. Свої відчуття пацієнт описував як «біль, що виникає немов від перевантажень». Обстеження в лікарні допомогло встановити справжню причину нездужань чоловіка – рак кишечника.

Говорячи про симптоматику раку кишечника, медики зазвичай виділяють кілька симптомів, більшість яких пов’язані з травленням і дефекацією. Але на думку британського журналіста у нього запідозрити хворобу, виходячи з цих симптомів, було неможливо – у нього не спостерігалося ніяких болів або дискомфорту в області живота, а його стілець був день у день одним і тим же. Фахівці висловилися про те, що Боуен зіткнувся з атиповими симптомами.

Читайте також:  Лікар назвав 4 прості правила швидкого засипання

«Запальні процеси можуть проявляти себе симптомами, далекими від вогнища запалення. Біль в ногах або в спині цілком може бути ознакою онкології», – висловилися лікарі.

Медпрацівники відзначили, що в разі болю, не пов’язаних з травмами, краще проходити комплексне обстеження. У деяких випадках навіть нешкідливий, на перший погляд, біль може бути передвісником серйозного захворювання.

Джерело: МедікФорум