ГоловнаНовини Здоров'яНазвано найнебезпечніші комахи для відпочиваючих на природі

Названо найнебезпечніші комахи для відпочиваючих на природі

Відпочинок на природі дуже корисний для здоров’я, але незапланована зустріч з комахою може звести всю його користь нанівець і затьмарити подальше життя.

Види кліщів

Вчені розповіли, яких комах потрібно побоюватися відпочиваючих на природі, пишуть «Dni24». У складений експертами список небезпечних комах увійшли:

Кліщі. 10% кліщів, є переносниками небезпечних захворювань. Одним з найвідоміших недуг є вражаючий нервову систему кліщовий енцефаліт, який іноді протікає настільки важко, що може привести до смертельного результату. Для захисту від можливого нападу кліщів фахівці рекомендують надягати в походах на природу закрите взуття, світлий одяг з довгими рукавами, шкарпетки і штани, а також користуватися репелентами. Після прогулянки потрібно обов’язково оглянути своє тіло, а також волосисту частину голови.

Читайте ще:  Вчені: жінки повинні кинути палити, навіть за кілька років до вагітності

Ґедзі. Укус ґедзя також може стати причиною небезпечної недуги, зокрема, такого як поліомієліт. Захистом від гедзів на природі може стати закритий одяг, а також засоби-репеленти з великим відсотком диметилфталату і диєтилтолуаміду, відзначають експерти.

Мурахи. Для захисту від мурашиних укусів головне не опинитися в місці дислокації цих комах. Майте на увазі, такі укуси можуть заражати людей черевним тифом та холерою, – тому мурашники краще обходити стороною.

Блохи. На людину вони можуть потрапити після контакту з бродячим тваринам. Укуси бліх, крім дискомфорту і свербежу, можуть «нагородити» алергією, а також черв’яками-паразитами.

Оводи. Схожі на великих волохатих мух оводи прагнуть відкладати личинки усередині інших організмів. Ці личинки при своєму розвитку руйнують тканини внутрішніх органів і слизові оболонки організму. За словами фахівців, при зустрічі людини з оводом найбільш вразливими вважаються ніс, очі і горло.

Читайте ще:  Вчені розповіли у якому віці найкраще створювати сім'ю

Джерело: МедікФорум