Багато хто використовують кінець тижня як можливість розслабитись. Для деяких цей період буде включати вживання одного або декількох напоїв, але для деяких це також може становити ризик їхнього життя. Вживання більше шести напоїв на тиждень може спричинити проблеми зі здоров’ям.

Хоча вечори п’ятниці та суботи часто асоціюються з високим рівнем вживання алкоголю, це не означає, що всі заощаджують на вживанні алкоголю протягом цих двох вечорів на тиждень. Найчастіше перший напій був випитий набагато раніше, залежно від цього випадку.

Будь-який споживаний алкоголь шкідливий для організму, але в якийсь момент він перетворюється з об’єктної отрути на отруту з потенційно довгостроковою шкодою для здоров’я, яка до кінця не вивчена. Число може становити близько шести порцій алкоголю, але одна стать страждає більше, ніж інша.

Читайте також:  Хороший сон та продукти із залізом допомагають зміцнити імунітет

Нове дослідження передбачає, що понад шість порцій алкоголю на тиждень різко збільшує ризик для здоров’я, до рівня. Ризик для здоров’я у жінок зростає навіть після трьох та більше напоїв. Коли справа доходить до алкоголю, що менше, то краще. Кожен має спробувати скоротити вживання алкоголю.

Однак частина проблеми полягає в тому, що хоча всі, хто вживає алкоголь, страждають, не всі знають про ці ризики.

Поряд із підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань. Жінки, які випивали на три порції більше на тиждень, мали підвищений ризик раку молочної залози.

“Крім подальшого похмілля, надмірне вживання алкоголю протягом тривалого часу може призвести до захворювання печінки і, зрештою, до смерті від цирозу печінки”.

Читайте також:  Народження сина б'є по інтелекту його батьків сильніше