Британський вчений Ендрю стіл нещодавно дав інтерв’ю одному із зарубіжних видань, в якому обговорив з журналістами шляхи збереження природної молодості людського організму. Зокрема, дослідник назвав сім простих звичок, здатних уповільнити процес старіння.

Як пояснив Ендрю Стіл (Andrew Steele), який є системним біологом і профільним експертом у сфері довголіття, першою з таких звичок є регулярне підтримання фізичної активності, наприклад, за допомогою щоденної десятихвилинної пішої прогулянки на свіжому повітрі, передає Express.

При цьому медик підкреслив, що виснаження себе постійними тренуваннями не є позитивним фактором в даному контексті. Також він зазначив, що, вдаючись до будь-якої дієти для досягнення схуднення, важливо своєчасно проконсультуватися з лікарями на предмет ефективності останньої, щоб виключити шкоду від такого утримання для організму.

Також, по можливості, необхідно відмовитися від прийому харчових добавок, а в питаннях формування раціону – скоротити вживання м’яса і страв з нього. На думку вченого, щоденне меню краще наситити рослинною їжею-овочами і фруктами.

Щоб якомога довше зберегти молодість, необхідно приділяти увагу моніторингу показників свого здоров’я, особливо артеріального тиску і частоти пульсу. Також дуже важливо стежити за здоровим станом порожнини рота – регулярно чистити зуби і доглядати за яснами. Резюмуючи, Ендрю стіл додав, що неодмінною умовою уповільнення процесу старіння є дотримання режиму здорового сну.