За даними дослідження, яке увійшло у Доповідь про ожиріння (Current Obesity Report), помірне вживання алкоголю не веде до зростання жирової маси.

За словами дієтолога лікарні Сан-Раффаеле в Мілані Алессандро Сайбене, алкоголь для організму є джерелом калорій, які не використовуються для енергообміну. Це значить, якщо випивати досить багато, погладшати дійсно можливо.

«Алкоголь накопичується в жировій тканині як тригліцерид, тобто жир», – зазначив фахівець.

Тим, хто любить за вечерею побалувати себе келихом вина, фахівці рекомендують запам’ятати одне правило: щоб, випиваючи, не поправлятися, – потрібно рухатися. Якщо чоловіки і жінки в цілому фізично активні, то помірне вживання алкоголю не буде загрожувати їм виникненням непотрібних жирових відкладень, стверджують дослідники. Помірна кількість – це максимум два келиха в день для чоловіків і для жінок.

Читайте також:  Як прожити довше: найкорисніші фрукти для серця

«Навіть проста півгодинна прогулянка на свіжому повітрі дозволяє позбутися від калорій, отриманих після кухля пива або келих вина. В середньому потрібно проходити швидким кроком по 18 кілометрів на тиждень, щоб уникнути появи «пивного» живота», – заявив директор Академії їжі IULM. Нікола Соррентіно.

Джерело: МедікФорум