Що б там не говорили, а зовнішність, особливо у жінок, грає не останню роль в житті. Так що ж таке пластичні операції? Пластичні операції – це оперативні втручання, які передбачають переміщення тканин і органів самого пацієнта або заміщення їх спеціальними матеріалами (імплантантами).

Мода і пластична хірургія

Природа подарувала нам абсолютно особливі, індивідуальні риси, таких більше немає ні у кого, але ми все одно намагаємося бути схожими на еталони краси, прийняті в нашому суспільстві. Кому з жінок не хотілося б мати зад як у Дженніфер Лопес? Ось і лягають люди під ніж хірурга, намагаючись виправити обличчя, груди або стегна.

Як це виглядає на практиці?

У хороших клініках пластичної хірургії застосовуються методи комп’ютерного моделювання зовнішності. Хірург- “дизайнер” за комп’ютером вибудовує майбутній вигляд пацієнта, а вже потім, з його схвалення, втілює все в життя.

Пластичні операції можуть проводитися різними способами, деякі проводяться навіть без скальпеля хірурга. Багато операцій проходить під місцевою анестезією і не вимагає стаціонару. Робляться вони лазерним ножем. Наприклад, лазерна дефлорація є безконтактним методом, розріз тканин відбувається під впливом налаштованого лазерного променя.

Класичні пластичні операції із застосуванням скальпеля

Зараз пластичні операції навчилися приводити через кілька маленьких розрізів в шкірі, після чого практично не залишається слідів. Такий метод називається ендоскопічним і після нього відновлення йде дуже швидко. Але і цей метод має свої показання і протипоказання, які знає тільки фахівець.

Як правильно вибрати клініку пластичної хірургії?

Хорошу клініку пластичної хірургії відрізняє наявність підготовлених пластичних хірургів, а також оснащення і застосовувані методики, відповідні світовим стандартам. Тому не варто ризикувати здоров’ям і намагатися позбутися від надлишків жиру, звернувшись до знайомого хірурга, який видаляв вам жовчний міхур або розгладити зморшки шляхом введення ботокса у знайомої масажистки. Пластична хірургія – це окрема спеціальність, яка вимагає тривалої ретельної підготовки не просто лікаря, а лікаря-хірурга.

Як самому пацієнту можна оцінити клініку?

Оснащення операційних, інструменти, шовні матеріали, імплантати сьогодні практично скрізь у світі однакові. Першим і головним критерієм при виборі клініки повинен бути професіоналізм пластичного хірурга. Кращими в своїй області вважаються хірурги клініки пластичної хірургії Genesis. Ось від рівня їх підготовки, в тому числі залежить і ціна лікування, так як це коштує дуже дорого: фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію, відвідуючи курси тематичного удосконалення, міжнародні конгреси і майстер-класи.

*На правах реклами