Нерівномірний розподіл навантаження в домашніх справах може призвести до проблем зі здоров’ям, защемлення нервових закінчень і болі в спині.

Миття посуду завдає серйозної шкоди вашому хребту. Так як при цьому занятті у людини страждають міжхребетні диски грудного відділу, адже людина знаходиться в напівзігнутому стані, а руки напружені. Через це виникає біль між лопатками. Є хороший спосіб допомогти собі: підставте ногу під іншу, зігніть в коліні, візьміть стілець.

Проблеми можуть виникати через носіння сумок і рюкзаків на одному плечі. Лікарі рекомендують вішати лямки рюкзака на обидва плеча. Якщо у вас сумочка, то носіть її в кожній руці по черзі. Слідкуйте за вагою ручної поклажі.

Правильно діставайте якісь речі з верхніх полиць. Якщо у вас на витягнутих вгору руках виявляється важкий вантаж, можуть постраждати хребетні диски, якщо ще неакуратно смикнутися. Завжди вставайте на стілець, коли будете щось діставати зверху. Так ви врятуєте свій хребет.

Піднімати важкі предмети теж потрібно правильно, так як на деякі сектори хребта ляже відразу величезне навантаження. Це може пошкодити хребці і розвинути грижу. Піднімайте важкі предмети, стоячи на злегка зігнутих ногах. Якщо в обох руках несете важкі сумки, розподіліть вантаж в них рівномірно, не сутультеся, тримайте спину рівно.