ГоловнаНовини Здоров'яЧим небезпечна дієта в молодому віці

Чим небезпечна дієта в молодому віці

Практично кожна жінка в той чи інший період життя сідала на дієту. Американські дослідники з’ясували, що в молодому віці цього краще не робити.

схудненняВчені з Університету Флориди дійшли висновку про те, що захоплення дієтами в молодому віці значно підвищує ризик розвитку харчових розладів і алкоголізму в подальшому. Чим раніше дівчина намагається сісти на дієту, тим вища небезпека того, що згодом вона захопиться спиртними напоями або почне харчуватися неправильно. Ці висновки були отримані на основі спостережень за 1340 студентами протягом 10 років.

Дослідження в черговий раз пролило світло в питанні про те, що саме штовхає представниць прекрасної статі до дієт. Головний мотиватор – панівне в суспільстві та мас-культурі уявлення про те, що стрункість це красиво і правильно, а зайва вага – свідчення власної неспроможності і невдач в житті. Деякі дівчатка починали обмежувати своє харчування в три (!) роки, інші воліли сідати на дієту у віці 26 років.

“Молодий вік під час початку дієти пророкує великі проблеми у жінок років через 10 після закінчення коледжу, – каже автор дослідження професор психології Памела Кіл. – Ми не змогли отримати точну відповідь на питання про те, чому рання дієта виробляє такий негативний ефект. Але можна припустити, що у дівчат, які сідають на дієту в ранньому віці, вже є якісь психологічні проблеми, пов’язані з самоконтролем, які привели до зайвої ваги. А ці проблеми проявляються і при зловживаннях спиртними напоями “.

Природно, що автори дослідження не закликають молодих жінок відмовлятися від дієт. Просто їм слід виявляти особливу обережність надалі. Це стосується і прийому спиртних напоїв, і всієї системи харчування в цілому.

Читайте також:  Як з'являється імунітет до COVID-19: лікар назвав умову

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ОГЛЯД ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ І СПОСОБІВ СХУДНЕННЯ

МЕДИКИ ВИБРАЛИ ІДЕАЛЬНИЙ ПРОДУКТ ДЛЯ СХУДНЕННЯ

ДІЄТА БЕЗ ЦУКРУ НЕБЕЗПЕЧНА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News