ГоловнаНовини Здоров'яДієта без цукру небезпечна для здоров’я

Дієта без цукру небезпечна для здоров’я

Експерти ВООЗ вважають цукор новим тютюном, стверджуючи, що солодка дієта становить таку ж шкоду для здоров’я. Але не слід зовсім виключати цей продукт зі свого раціону, адже це може нас вбити.

Дієта без цукруГрупа вчених з некомерційного співтовариства Sense About Science внесли дієту без цукру в список небезпечних для здоров’я і нереалістичних планів харчування. Як вважають вчені, дієта без цукру, здебільшого, це міф, оскільки повністю викинути цей продукт зі свого раціону людина не зможе. Але навіть якщо б це якимось дивом вийшло, то люди піддали б себе смертельній небезпеці.

«Виключити цукор з раціону це значить не тільки пити несолодкий чай, — говорить біохімік Ліа Фітцсіммонс. — Треба не вживати йогурти, готові страви, десерти та бісквіти, наприклад. Домогтися цього, на мій погляд, дуже важко. Фрукти, овочі, молочні продукти, яйця, алкоголь і горіхи — всі вони містять цукор. Що ж залишається — харчуватися одним м’ясом і водою? Не думаю, що це здорове харчування «.

Вчені з Sense About Science не залишили каменя на камені і з Дієти печерної людини, яка має на увазі «повернення людини до коріння». Вважається, що якщо ми еволюціонували, споживаючи невелику кількість продуктів, то нам потрібно повернутися до цього раціону. У дану дієту входять коренеплоди, ягоди, фрукти і пісне м’ясо.

«Звичайно, білий хліб для сендвічів був незнайомий нашим предкам з Кам’яного століття, і це не зовсім здоровий продукт, — вважає археолог Еріка Ніцше. — Але якщо ви турбуєтеся про здорову дієту, то їжте сочевичну юшку і відмовляйтеся від батончика» Марс «. Цього буде цілком достатньо «.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СКІЛЬКИ ЦУКРУ В ПРОДУКТАХ?

10 ШКІДЛИВИХ СНІДАНКІВ

ЛІКАРІ НАЗВАЛИ ПРОДУКТИ З МІФІЧНОЮ КОРИСТЮ