Експерти ВООЗ вважають цукор новим тютюном, стверджуючи, що солодка дієта становить таку ж шкоду для здоров’я. Але не слід зовсім виключати цей продукт зі свого раціону, адже це може нас вбити.

Група вчених з некомерційного співтовариства Sense About Science внесли дієту без цукру в список небезпечних для здоров’я і нереалістичних планів харчування. Як вважають вчені, дієта без цукру, здебільшого, це міф, оскільки повністю викинути цей продукт зі свого раціону людина не зможе. Але навіть якщо б це якимось дивом вийшло, то люди піддали б себе смертельній небезпеці.

“Виключити цукор з раціону це значить не тільки пити несолодкий чай, – говорить біохімік Ліа Фітцсіммонс. – Треба не вживати йогурти, готові страви, десерти та бісквіти, наприклад. Домогтися цього, на мій погляд, дуже важко. Фрукти, овочі, молочні продукти, яйця, алкоголь і горіхи – всі вони містять цукор. Що ж залишається – харчуватися одним м’ясом і водою? Не думаю, що це здорове харчування “.

Вчені з Sense About Science не залишили каменя на камені і з Дієти печерної людини, яка має на увазі “повернення людини до коріння”. Вважається, що якщо ми еволюціонували, споживаючи невелику кількість продуктів, то нам потрібно повернутися до цього раціону. У дану дієту входять коренеплоди, ягоди, фрукти і пісне м’ясо.

Читайте також:  Популярний напій зменшує ризик діабету другого типу на 42%

“Звичайно, білий хліб для сендвічів був незнайомий нашим предкам з Кам’яного століття, і це не зовсім здоровий продукт, – вважає археолог Еріка Ніцше. – Але якщо ви турбуєтеся про здорову дієту, то їжте сочевичну юшку і відмовляйтеся від батончика” Марс “. Цього буде цілком достатньо “.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
СКІЛЬКИ ЦУКРУ В ПРОДУКТАХ?

10 ШКІДЛИВИХ СНІДАНКІВ

ЛІКАРІ НАЗВАЛИ ПРОДУКТИ З МІФІЧНОЮ КОРИСТЮ