З приходом весни природа починає оживати. Це відноситься і до комах, які часто стають причиною зіпсованого пікніка. Мухи набагато небезпечніші, ніж ми думаємо.

Муха є переносником 200 різних типів шкідливих бактерій, в основному завдяки тому, що їх улюбленими місцями проживання є гнила їжа і фекалії.

Навіть якщо ви смахнете муху відразу після того, як вона приземлилася на ваш сендвіч, пізно. Вона його вже зіпсувала.

Експерти по боротьбі з шкідниками стверджують, що тисячі крихітних волосків на тілі мухи за лічені секунди переносять бактерії, які становлять серйозну загрозу для здоров’я.

Мухи – це найнебезпечніші носії інфекцій, які переносять на собі багато кишкових захворювань та яйця глистів. Кімнатна муха є головним рознощиком інфекційних та паразитних захворювань: черевний тиф, дизентерія, холера, паратиф, а також туберкульоз, дифтерія, поліомієліт і навіть сибірська виразка.

І якщо ви думаєте, що черевним тифом, приміром, вже ніхто не хворіє, помиляєтеся. В 2000 році в світі ним заразилися 21,6 млн чоловік, 1 % з яких від нього і померли.

Мухи майже завжди інфікують продукти, з якими контактують. Так що найкращий спосіб не заразитися – просто відрізати й викинути ту частину, якої вона торкнулася.

Джерело: Likar.info