У шлюбі не буває все абсолютно гладко. Згодом пристрасть згасає, відносини можуть змінитися. Але головним показником того, що в шлюбі щось пішло не так, коли з’являється роздратування до чоловіка. Це вірна ознака того, що слід скористатися такими порадами, якщо ви хочете врятувати колишню любов.

Порада №1: знайти причину роздратування

Складно залишатися поруч з чоловіком, який дратує кожен божий день. Якщо ви бажаєте врятувати шлюб, то потрібно знайти причину, по якій відбувається те саме роздратування. Можливо, у вас говорять невисловлені образи.

У такій ситуації досить буде відверто про все поговорити з чоловіком. Для вас може стати одкровенням, що ви теж можете дратувати свою другу половинку. З цього не треба роздувати конфлікт – варто говорити спокійно, обговорити проблему, що виникла, щоб знайти причину, через яку ви один одного дратуєте.

Читайте також:  Косметолог пояснила, чому утворюються чорні цятки на обличчі

Потім варто перейти до пошуку рішення. Це означає, що потрібно знайти те, що необхідно змінити в кожному з вас. Наприклад, склавши список «плюсів» і «мінусів», вам буде простіше усувати недоліки, підкреслюючи перед чоловіком свої достоїнства. Однак треба зауважити, що це двосторонній процес. Іншими словами, поодинці врятувати шлюб не вийде. Бажання має виходити від обох.

Порада №2: не міняйте чоловіка

Ви колись вибрали один одного. Ви за щось один одного полюбили. Згадайте ті якості, які вас приваблюють в дружині. Більшість недоліків, які є в другій половинці і які стали вас дратувати, були і до цього моменту. Просто ви могли їх не помічати. Не треба намагатися щось змінити поодинці. Дотримуйтесь попередньої поради. Адже в такому випадку можливо отримати абсолютно зворотний ефект.

Читайте також:  Чим можуть бути небезпечні тепліші ночі для здоров'я серця, проаналізували вчені

Набагато цінніше навчитися підштовхувати чоловіка, підтримувати його, направляти, а не затаювати образ і дратуватися.

Порада №3: повага

Дуже часто відносини починаються з закоханості, пристрасті, цукерково-букетного періоду. В цей час навряд чи можна говорити про повагу, кохання, усвідомленості. Життя вносить свої корективи в шлюб, тому не виключено, що могли з’явитися моменти, які почали дратувати.

Вам слід скласти твір про кохану людину. Так, розкажіть про позитивні емоції, які ви мали з чоловіком, починаючи від знайомства до теперішнього часу. Якщо текст вийшов довгим, то буде набагато простіше знайти моменти, які варто змінити. А ось при короткому тексті варто подумати про новий початок відносин заради того, щоб врятувати шлюб. Необхідно більше говорити один з одним, проводити час разом з чоловіком, цікавитися захопленнями другої половинки. Саме так зародиться інтерес, любов, повага.

Читайте також:  Зміна голосу може бути ознакою раку ротової порожнини: які інші сигнали

Порада №4: сплеск емоцій

Роздратування може з’явитися і через занадто спокійні будні. По-іншому це просто застій у відносинах. Почуття вже не приносять ніякої радості. Тому варто трохи струсити свій шлюб. Потрібно змінити стиль, зачіску, внести зміни в щоденне розклад, купити обновки. Можна зробити щось несподіване, що повинно сподобатися вашому чоловікові. Подарувавши йому або їй нові емоції, можна врятувати шлюб.

Порада № 5: уявіть самотнє життя

Якщо нічого з попереднього не допомогло, то уявіть, яке вам буде жити без чоловіка. Тільки не треба прикрашати своє життя поодинці. Якщо вас не влаштовує такий варіант, то поверніться до першого пункту і почніть заново будувати стосунки з коханим. Це повинно допомогти врятувати ваш шлюб.

Джерело: МедікФорум