У шлюбі не буває все абсолютно гладко. Згодом пристрасть згасає, відносини можуть змінитися. Але головним показником того, що в шлюбі щось пішло не так, коли з’являється роздратування до чоловіка. Це вірна ознака того, що слід скористатися такими порадами, якщо ви хочете врятувати колишню любов.

Порада №1: знайти причину роздратування

Складно залишатися поруч з чоловіком, який дратує кожен божий день. Якщо ви бажаєте врятувати шлюб, то потрібно знайти причину, по якій відбувається те саме роздратування. Можливо, у вас говорять невисловлені образи.

У такій ситуації досить буде відверто про все поговорити з чоловіком. Для вас може стати одкровенням, що ви теж можете дратувати свою другу половинку. З цього не треба роздувати конфлікт – варто говорити спокійно, обговорити проблему, що виникла, щоб знайти причину, через яку ви один одного дратуєте.

Потім варто перейти до пошуку рішення. Це означає, що потрібно знайти те, що необхідно змінити в кожному з вас. Наприклад, склавши список «плюсів» і «мінусів», вам буде простіше усувати недоліки, підкреслюючи перед чоловіком свої достоїнства. Однак треба зауважити, що це двосторонній процес. Іншими словами, поодинці врятувати шлюб не вийде. Бажання має виходити від обох.

Порада №2: не міняйте чоловіка

Ви колись вибрали один одного. Ви за щось один одного полюбили. Згадайте ті якості, які вас приваблюють в дружині. Більшість недоліків, які є в другій половинці і які стали вас дратувати, були і до цього моменту. Просто ви могли їх не помічати. Не треба намагатися щось змінити поодинці. Дотримуйтесь попередньої поради. Адже в такому випадку можливо отримати абсолютно зворотний ефект.

Набагато цінніше навчитися підштовхувати чоловіка, підтримувати його, направляти, а не затаювати образ і дратуватися.

Порада №3: повага

Дуже часто відносини починаються з закоханості, пристрасті, цукерково-букетного періоду. В цей час навряд чи можна говорити про повагу, кохання, усвідомленості. Життя вносить свої корективи в шлюб, тому не виключено, що могли з’явитися моменти, які почали дратувати.

Вам слід скласти твір про кохану людину. Так, розкажіть про позитивні емоції, які ви мали з чоловіком, починаючи від знайомства до теперішнього часу. Якщо текст вийшов довгим, то буде набагато простіше знайти моменти, які варто змінити. А ось при короткому тексті варто подумати про новий початок відносин заради того, щоб врятувати шлюб. Необхідно більше говорити один з одним, проводити час разом з чоловіком, цікавитися захопленнями другої половинки. Саме так зародиться інтерес, любов, повага.

Порада №4: сплеск емоцій

Роздратування може з’явитися і через занадто спокійні будні. По-іншому це просто застій у відносинах. Почуття вже не приносять ніякої радості. Тому варто трохи струсити свій шлюб. Потрібно змінити стиль, зачіску, внести зміни в щоденне розклад, купити обновки. Можна зробити щось несподіване, що повинно сподобатися вашому чоловікові. Подарувавши йому або їй нові емоції, можна врятувати шлюб.

Порада № 5: уявіть самотнє життя

Якщо нічого з попереднього не допомогло, то уявіть, яке вам буде жити без чоловіка. Тільки не треба прикрашати своє життя поодинці. Якщо вас не влаштовує такий варіант, то поверніться до першого пункту і почніть заново будувати стосунки з коханим. Це повинно допомогти врятувати ваш шлюб.

Джерело: МедікФорум