Проблеми з тиском і поганий емоційний стан змотивували шеф-кухаря з Бостона, що важив 126 кг, почати худнути. Він поставив за мету скинути 22 кг за шість місяців, але йому вдалося досягти більшого за менші терміни. Успіх полягав у тому, щоб багато ходити та дотримуватися особливої ​​дієти.

Майкл Скелфо, який схуднув на 41 кг за чотири місяці, розповів, що почав шлях до поліпшення свого тіла з ходьби. Саме це становило більшу частину його фізичних вправ. Пізніше з усвідомленням результатів чоловік почав додавати й іншу фізичну активність до щоденної рутини, пише Eat This, Not That!

Американець також став дотримуватися суворої дієти, орієнтованої на білок, з великою кількістю клітковини, яку він отримував із овочів та деяких фруктів. Його харчування виключало солодке, вуглеводи, олії та жири, молочні продукти він вживав у мінімальних кількостях. Загальна щоденна калорійність з’їденої їжі складала близько 1500 ккал. Але ця цифра постійно переоцінювалася з огляду на консультації лікаря шеф-кухаря.

Зараз Майкл Скелфо теж дотримується подібної дієти, але може собі дозволити невелике “свято живота” у вихідні дні. Завдяки своїм зусиллям американець схуд на 41 кг і зараз важить 85 кг.

Чоловік зізнається, що почувається набагато краще, з’явилася енергія та мотивація продовжувати вдосконалювати результат. Бажаючим скинути вагу Майкл Скелфо порадив повністю присвятити себе процесу і не втрачати віри, що все вийде. Він вважає, щоб по-справжньому розпочати діяти, багатьом людям доведеться “досягти дна” у багатьох відносинах, як це з ним і сталося.