ГоловнаНовини Здоров'я6 прихованих симптомів інфекції нирок, які легко пропустити

6 прихованих симптомів інфекції нирок, які легко пропустити

Найчастіше хвороби нирок протікають приховано і дають про себе знати, коли захворювання зайшло дуже далеко.

Нирки

Більшість інфекційних захворювань нирок протікають практично безсимптомно, лише зрідка даючи про себе знати короткочасними болями в спині. Коли ж прояви хвороби стають помітні, як правило, це означає, що нирки сильно вражені і потрібне тривале і складне лікування. Важливо звертати увагу на будь — які, найнезначніші збої в роботі нирок – це дасть можливість вчасно виявити інфекцію і впоратися з хворобою в самому її початку. Запам’ятайте ці ранні прояви інфекція нирок і, якщо помітите якісь з них, якомога швидше звертайтеся до лікаря!

Читайте також:  Названо пози сну, які підвищують ризик розвитку хвороби Альцгеймера

Кров в сечі

Більшість ниркових інфекцій починаються з бактерій, які потрапляють в організм через сечовивідні шляхи — і це робить жінок більш вразливими до хвороби, так як уретра у них коротше, ніж у чоловіків. Підвищений рівень еритроцитів в сечі або кров можуть сигналізувати про починається інфекції — і важливо якомога швидше звернутися до лікаря і почати лікування, щоб захворювання не встигло вразити нирки.

Прискорені позиви до сечовипускання

При інфікуванні сечового міхура його тканини дратуються, міхур стискається частіше — і ви відчуваєте позиви до сечовипускання. Якщо ви помітили, що бігаєте в туалет істотно частіше, ніж раніше, зверніться до лікаря — навіть в тому випадку, якщо не помічаєте інших симптомів.

Читайте також:  Визначена доза алкоголю, яка здатна викликати ожиріння

Біль у спині

Один з найпоширеніших симптомів інфекцій нирок — періодичні болі в спині. Уражена інфекцією нирка може збільшуватися в розмірі і натискати на нервові закінчення, через що і з’являються больові відчуття. Якщо ви відчуваєте періодичні напади болю в районі попереку, звертайтеся до лікаря.

Біль при сечовипусканні

При інфекції нирок уражаються так само сечовивідні шляхи — і запальний процес зачіпає в тому числі і уретру. Тому біль при сечовипусканні також може попереджати про починається або розвивається інфекції нирок. Обов’язково зверніться до лікаря!

Каламутна сеча

Каламутна сеча з різким неприємним запахом або містить частинки гною — все це симптоми інфекції нирок. Не намагайтеся впоратися із захворюванням самостійно, звертайтеся до лікаря!

Читайте також:  Які продукти не можна їсти на вечерю

Запаморочення

Якщо вчасно не вжити заходів, інфекція може проникнути в кров. В результаті може порушиться кровопостачання, а серце і мозок можуть не отримувати достатню кількість кисню. Результатом можуть стати запаморочення і навіть непритомність.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News