Чоловічу потенцію та лібідо можуть покращувати прості продукти, такі як яйця, помідори чи петрушка – про це повідомила ендокринолог та нутриціолог Аделіна Муртазіна.

Лікар Муртазіна констатувала, що одним із найкращих продуктів для зміцнення чоловічого здоров’я є томати. У помідорах (особливо приготовлених) міститься антиоксидант лікопін – його споживання захищає передміхурову залозу від запальних процесів, знижує ризик виникнення раку простати.

Також для покращення потенції чоловікам корисно їсти зелені листові овочі. Муртазіна уточнила:

«Для підвищення рівня тестостерону необхідно регулярно вживати білокачанну капусту, селера, петрушку і салат».

Ще одним «суперпродуктом» для чоловіків є курячі яйця. Вони дають організму білок, лютеїн, залізо, вітамін Е – ці речовини позитивно впливають на стан органів сечостатевої системи.

За словами спеціалістки, у США при ослабленні потенції дієтологи радять чоловікам з’їдати по два-три яйця щодня. Але російські медики з огляду на вміст холестерину в яйцях рекомендують з’їдати не більше п’яти яєць за тиждень.

Муртазіна додала, що до раціону чоловіків повинні входити горіхи (особливо бразильські, кедрові), оскільки вони є джерелом селену – мікроелементу, що бере участь у виробництві тестостерону. Чоловічу фертильність, у свою чергу, покращують червоний виноград та гранатовий сік.