Чоловіки і жінки із зайвою вагою частіше мають щасливі стосунки, а їх сексуальне життя частіше виявляється більш активним, ніж у худорлявих. До такого висновку прийшли автори дослідження, опублікованого в журналі PLOS One, повідомив портал Thehealthsite.com.

Згідно з висновком фахівців з Університетського коледжу Лондона і Університету Англія Раскін, люди з зайвою вагою частіше худих можуть похвалитися наявністю щасливого особистого життя: вони частіше мають відносини, які емоційно задовольняють їх і більш сексуально активні. Такий висновок був зроблений вченими після спостережень за 5000 чоловік, що перебувають у шлюбі або партнерських відносинах.

Зокрема, дослідники виявили, що частота статевих контактів у жінок з надмірною вагою на 16 відсотків перевищувала аналогічну частоту у худорлявих жінок. У свою чергу, серед сексуально активних літніх людей частота статевих контактів у повних чоловіків на третину перевершувала даний показник у струнких.

Фахівці відзначають, що зайва вага, що представляє собою додатковий прошарок жиру, дає більше енергії, яка в тому числі витрачається в інтимних відносинах. Худорляві не можуть похвалитися надлишком енергії, вони частіше страждають від втоми і млявості.

Крім того, пояснив провідний дослідник проекту, доктор Лі Сміт, в сталих відношеннях людей з зайвою вагою часто не буває серйозної мотивації до схуднення, оскільки партнерів і так все влаштовує. Відсутність претензій до зовнішнього вигляду другої половини позбавляє ставлення нервозності, напруги, а людей – комплексів, пов’язаних з сексуальним життям.

«Таким чином, люди, що мають зайву вагу, частіше схильні мати щасливі партнерські відносини», – резюмував доктор Сміт.