Вже купили з чудовою знижкою квитки на морський курорт та забронювали готель? Для поїздок на відпочинок за кордон необхідне туристичне страхування ціна поліса — обов’язкова частина бюджету відпустки. У чому переваги туристичного страхування від СК ARX?

Класична програма страхування: від 28 грн/день

Компанія пропонує продукти трьох цінових категорій. У класичну програму включено надання невідкладної медичної допомоги: швидкої, амбулаторної, стаціонарної, стоматологічної. Страхова компанія компенсує транспортування швидкою допомогою до лікарні, оплату ліків, екстреного зв’язку, медичної евакуації та репатріації тіла.

Туристичні програми ARX містять важливі для туристів опції:

  • відсутня франшиза;
  • надання невідкладної допомоги у разі covid-19;
  • надання допомоги у разі травми на активному відпочинку — плавання у басейнах, трекінг, дайвінг до 18 метрів, катання на велосипеді, верблюдах, багі, парасейлінг, рафтинг 1-2 групи складності.

Додатково та без доплати — телеконсультації туристів під час відпочинку за кордоном з українськими лікарями.

Оптимальна туристична страховка: від 31 грн/день

Крім усіх переваг класичної програми до оптимальної включено 7 додаткових корисних опцій, зокрема невідкладну гінекологічну допомогу, компенсації у разі затримки рейсу або втрати багажу, виплати при достроковому поверненні або надзвичайному продовженні часу перебування за кордоном.

Додатково та без доплати телемедицина + дві опції:

  • альтернативна медична думка;
  • медичний консьєрж 24/7 — підбір аналогів українських ліків, підтримка та організація медичної допомоги за кордоном.

Будь-яка програма передбачає компенсацію витрат на ліки, що самостійно куплені туристом за призначенням лікаря.

Преміальне туристичне страхування: від 32 грн/день

Додатково до базового набору та всіх опцій оптимальної програми передбачено фінансовий захист у разі надзвичайного прибуття родича, допомоги адвоката, доставки застрахованої особи до пункту призначення та компенсації при втраті документів.

Покупка туристичної страховки ARX онлайн за 5 хвилин

Поліс легко купити в будь-який час на офіційному сайті страхової компанії ARX. Дані страхування доступні в особистому кабінеті та офлайн у мобільному додатку MyARX. Поліс легко оформити на будь-який строк: від 1 дня до 1 року. Страховка необхідна кожному туристу незалежно від віку.