Британські вчені виступили з рекомендацією включити яблука в щоденний раціон харчування всім бажаючим знизити свій особистий ризик серцево-судинних захворювань, поінформував сайт Оксфордського університету. Яблука – доступний фрукт, і при цьому вони неймовірно корисні для зміцнення серця, констатують вчені.

«Високий вміст калію і заліза в яблуках допомагає зміцнити імунітет і уникнути хвороб серця», – відзначили дослідники.

Згідно з їх даними, люди, що регулярно вживають яблука, в середньому на 12% рідше за інших страждають від захворювань серцево-судинної системи. Крім цього регулярне вживання яблук нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок. Допомагають яблука і тим, хто страждає запорами.

Читайте також:  Підніметься рівень цукру в крові: вчені назвали найгірший час для кави

Дослідження вчених Національного інституту харчування в університеті Данії показало, що корисно вживати навіть всього одне яблуко. Вони встановили, що при вживанні яблук активізуються бактерії, які допомагають створювати жирні кислоти, які забезпечують кислотно-лужний баланс в кишечнику, з яким пов’язані міцне здоров’я і стійкий імунітет.

Також яблука багаті різними видами речовин, флавоноїдів, що володіють антиоксидантними властивостями, завдяки яким знижується рівень «поганого» холестерину (ліпопротеїнів низької щільності) в крові і тим самим підвищується захищеність людини від атеросклерозу.

Джерело: МедікФорум