Існує один по-справжньому чарівний продукт харчування, який потрібно вживати у вечірній час. Дослідження показують, що він допомагає міцніше спати по ночах.

Ні для кого не повинно бути секретом, що від того, як багато і коли ви приймаєте їжу ввечері, залежить якість вашого сну. Але чи знаєте ви про те, що існує один дуже простий продукт харчування, який допоможе отримувати заповітні 8 годин якісного сну ночами? Мова йде про курячі яйця, які більшість з нас вживають на сніданок. Дієтологи наполегливо радять перенести прийом яєць на вечірній час, оскільки вони є натуральними заспокійливими. Справа в тому, що яйця, а точніше, яєчні білки, допомагають організму приготуватися до сну за рахунок стимулювання виробництва гормону мелатоніну. Саме він і викликає відчуття сонливості.

Крім того, яйця вважаються багатим джерелом амінокислоти триптофану, а значить, цей продукт допомагає краще і довше спати, віддаючи мозку наказ знизити активність у нічний час. В цілому, здорова дієта є ключовим фактором нормального сну ночами. Яйця не тільки допомагають підвищити якість і тривалість сну, але також запобігають надбавці ваги, уповільнюють старіння і зменшують рівень стресу. При цьому дуже важливо вживати саме оптимальну кількість яєць. Два яйця в день вважаються тим самим обсягом, який допоможе нам нормально спати.

Якщо ви звикли їсти яйця вранці, то з’їдайте один вранці на сніданок та один ввечері. Дослідження показують, що насичений білками сніданок підвищує рівень задоволення від життя, знижує відчуття голоду і в цілому сприяє збереженню оптимальної кількості отриманих калорій протягом доби, тобто запобігає переїданню. А якщо яйця включаються в низькокалорійну дієту, то вони допомагають прискорити темпи позбавлення від зайвої ваги.

Джерело: МедікФорум