Захист нашого імунітету повинен знаходитися на першому місці в списку пріоритетів кожної людини. А допоможе людям в цьому… часник! Це унікальний засіб, що може знизити ризик розвитку відразу кількох страшних захворювань.

Дослідження в даній області проводили експерти з Ноттінгемського університету. Вони з’ясували, яка реальна користь від часнику. Адже з самого дитинства кожній людині вселяють, що незважаючи на неприємний для деяких смак і запах, часник неймовірно корисний.

У підсумку експерти з’ясували, що часник може зменшити ризик розвитку серцевих захворювань, діабету другого типу і навіть онкології. В рамках дослідження учені провели огляд літератури, пов’язаної з користю даного овоча. За словами дослідників, у часнику міститься багато сполук, головний з яких — сірчана кислота. Але при цьому обсмажування, варіння і інші методи приготування вивільняють різні рівні сполук. Так що поки вчені не можуть сказати, який із способів є найбільш корисним.

Дослідження триватимуть: вчені мають намір з’ясувати, чому в одних випадках часник надає благотворний ефект, а в інших виявляється абсолютно марним.