Багато хто любить насіння соняшнику, але не всі знають, що вони мають велику кількість корисних властивостей. Якщо ви будете їх їсти, то ваш організм віддячить вам, оскільки цей продукт позитивно впливає на здоров’я, пише Aktuality.

За словами експертів, олійні культури, тобто рослини, чиє насіння містить у своєму складі олії, багаті на корисні речовини. До таких культур відноситься соняшник, вживання насіння якого допомагає впоратися з багатьма недугами. Є кілька причин, щоб почати їх їсти.

1. У насінні соняшнику міститься велика кількість ненасичених жирів, отже, вони корисні для серця. Цей продукт знижує рівень холестерину в крові та ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Читайте також:  Ізраїльські вчені створили нанороботи, які знищують метастази та пухлину

2. Ненасичені жири мають протизапальну дію. Деякі захворювання, такі як цукровий діабет, можуть спричинити хронічне запалення. Однак насіння соняшнику здатне його послаблювати.

3. Вагітним жінкам багато продуктів вживати заборонено, але не насіння соняшника. Навіть навпаки, вони корисні для здоров’я жінки та дитини. У цьому насінні міститься цинк, фолієва кислота і вітамін Е. Цинк стимулює вироблення інсуліну, а також травних ферментів. Вітамін Е сприяє розвитку плода, а фолієва кислота позитивно впливає на плаценту.

4. Цинк не тільки стимулює вироблення інсуліну, але також допомагає будувати та зміцнювати імунітет, а це, у свою чергу, сприяє запобіганню захворюванням.

Читайте також:  Названо найменш корисну кашу