ГоловнаНовини Здоров'яЧому треба перестати їсти каші на сніданок?

Чому треба перестати їсти каші на сніданок?

А також бутерброди, круасани, печиво … Досвідчені дієтологи пояснюють, що ви отримаєте, якщо відмовитеся від складних вуглеводів в першій половині дня, і на що можна їх замінити.

Відмова від сніданку

1. Прискорення метаболізму

Низьковуглеводна їжа швидше перетравлюється і допомагає спалювати більше калорій — в середньому аж на 209 калорій в день в порівнянні з тими, хто любить вуглеводи.

2. Контроль апетиту

Те ж дослідження, проведене в Гарвардському медичному університеті, показало, що рівень гормонів греліну і лептину нижче у тих, хто їсть мало вуглеводів. Значить, тобі менше хочеться їсти.

3. Довге насичення

Напевно ти чула, що для тривалого насичення важливо їсти більше білка. Низьковуглеводне харчування при цьому корисніше того, в якому мало жирів.

Читайте також:  Названо фактор, який підвищує ризик смерті від раку

4. Підвищення витривалості

Для занять спортом корисно їсти мало вуглеводів і багато жирів (але не так екстремально, як в кетогенній дієті). Тоді організм краще запасає енергію і швидше спалює зайвий жир.

5. Втрата “шкідливого” жиру

При низьковуглеводному харчуванні швидше йде найбільш, мабуть, неприємний тип жиру, який розташовується в області живота.

Що ж їсти на сніданок?

Якщо Ви вирішили скоротити споживання хліба і каш, їжте яйця в будь-якому вигляді, ягоди, горіхи, насіння, шпинат, гриби, несолодкі йогурти (в них якраз і можна додати ягоди або горіхи). Якщо не сподобається, можна повернутися до звичного режиму!

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News