Фахівці радять комбінувати хліб з жирами, а також вживати його тільки в помірній кількості.

Портал про культуру харчування Eat This, Not That! Поділився рекомендаціями дієтологів з США, що відносяться до вживання хліба. Говорячи про те, як можливо їсти хліб, не повніючи, один з фахівців, Ребекка Льюїс констатувала: продукт не повинен містити багато рафінованих вуглеводів і штучних добавок.

“Якщо список інгредієнтів у складі хліба починається з цукру, сахарози, фруктози, кукурудзяного сиропу, білого або пшеничного борошна, його вживання слід обмежити», – підкреслила лікар-дієтолог.

На думку іншого експерта порталу, дієтолога Тасніми Бхатіа, віддавати перевагу для вживання слід хліб, приготований на заквасці, що означає процес ферментації. Експерт зауважив, що ферментовані продукти в цілому краще позначаються на процесах травлення та обміну речовин.

У той же час дієтолог радить будь-який хліб, включаючи найякісніший, їсти строго в міру. Багато видів хліба містять рафіноване зерно, споживання якого у великій кількості неминуче веде до підвищення рівня цукру в крові і зростання жиру.

“Поєднуйте хліб з корисними жирами, з білком – трохи м’яса або тофу збалансують вуглеводи», – поділилася експерт.