Для цього не потрібно ніякого обладнання, лабораторних досліджень і навіть спеціальних знань.

У всьому світі все голосніше говорять про те, що більшість проблем зі здоров’ям пов’язано з хронічним зневодненням організму.

Говорячи простими словами, сучасна людина споживає занадто мало води. Звідси рекомендації про обов’язкове поглинання півтора і більше літрів води, не рахуючи рідини, що міститься в їжі.

При цьому не всі експерти підтримують ідею про примусове вливання в себе води, навіть, якщо організм протестує. Але є простий спосіб визначити ступінь насиченості тіла вологою. Його запропонував у своєму TikTok американський лікар Каран Радж, а пізніше передрукувало видання Mirror.

Читайте також:  На дефіцит вітаміну D вкажуть чотири головні симптоми

Потрібно всього лише на кілька секунд затиснути пальцями шкіру на кісточці руки, потім відпустити і спостерігати за відновленням її колишнього стану.

Чим швидше реакція, тим шкіра більш пружна, а це прямий показник наскільки вона насичена вологою.

Чим більше залишається затиск, тим більшою мірою організм потребує води. Не розгладжується зовсім – всередині у вас справжня пустеля цукру. Все дуже просто.

Передплатники медика вже встигли випробувати його метод на собі і вибухнули своїми коментарями. Більшість прийшла до висновку, що п’ють менше води, ніж їм потрібно і тут же вирушили заповнювати відсутню.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News