Кажуть, що сіль призводить до гіпертонії, і цей продукт краще виключити з раціону по максимуму. Але і у солі є свої переваги, особливо якщо вона морська.

1. Допомагає уникнути зневоднення

Щоб залишатися зволоженим, потрібно зберігати тонкий баланс натрію і калію. Вода у вашому організмі слідує за натрієм, і якщо його занадто багато, тіло буде утримувати воду. Калій врівноважує це, тому морська сіль набагато краще, ніж кухонна. Морська сіль містить як натрій, так і калій, що допомагає природним чином зберігати баланс.

2. Сприяє здоров’ю судин

Коли справа доходить до морської солі, вона насправді має захисний вплив проти серцевих захворювань. Важливо розрізняти морську сіль і кухонну, яка набагато менш корисна через низький профіль мінералів.

Читайте також:  Цей смачний фрукт і чай допоможуть вам швидше заснути та краще виспатися

3. Врівноважує електроліти і запобігає м’язові спазми

Морська сіль є відмінним джерелом електролітів, які запобігають м’язові спазми під час фізичних вправ. Морська сіль містить натрій, магній, калій і кальцій, які необхідні для оптимального здоров’я. Ці мінерали повинні надходити з раціону, тому що тіло не може їх створювати. Без достатньої кількості електролітів ви можете відчувати аритмію, втому, нудоту і навіть судоми.

4. Підтримує здорову нервову систему

Натрій регулює рух води по всьому тілу, що має вирішальне значення для здорової нервової системи. Крім того, нервовій системі потрібна сіль для електропровідності, щоб відправляти і отримувати нервові сигнали. Як і у випадку з іншими функціями організму, мозку необхідний правильний баланс натрію та інших електролітів, тому морська сіль є набагато кращим варіантом, ніж кухонна.

Читайте також:  Які фрукти та овочі з магазину небезпечні

5. Покращує сон

Порада не їсти сіль перед сном відноситься до кухонної солі і солоним переробленим продуктам, які можуть викликати незбалансоване кількість натрію в організмі. Вважається, що морська сіль покращує сон, тому що вона містить так багато корисних електролітів для регулювання гормонів.

Джерело: health.qld.gov.au