Сучасні художники завзято експериментують із новими стилями та засобами живопису. Зміна ролі мастихіна — бездоганний приклад для демонстрації цього явища. Впродовж тривалого часу цей інструмент використовувався для змішування фарб та очищення палітри. Але хтось із художників спробував малювати мастихіном і отримав цікавий результат. Нова техніка стала користуватись високою популярністю.

Застосування та види мастихінів

За виглядом інструмент схожий на невелику металічну лопатку з дерев’яним держаком. Особливості залежать від призначення. Якщо ви плануєте використовувати цей інструмент виключно для змішування фарб, можна вибрати класичну форму. Шукаєте мастихін для малювання? На сайті https://artizo.com.ua/ua/catalog/mastikhiny-mastikhini/ представлений великий вибір варіантів для різних технік живопису та видів фарб.

При повному арсеналі форм мастихінів можна намалювати картину без використання пензлів. Цей інструмент по-особливому розкриває фарби. У вмілих руках він забезпечує дуже реалістичну передачу світлових акцентів.

Художній мастихін відрізняється від палітрового більшим вигином. Виробники пропонують широкий спектр форм:

  • ромб. Зручно промальовувати лінії та накладати точкові мазки;
  • трапеція. Використовується для усунення зайвої фарби;
  • крапля. Бездоганний інструмент для фактурних мазків;
  • рибка. Універсальний варіант, можна працювати кінчиком та бічною стороною;
  • фігурний. З цим інструментом зручно вимальовувати паралельні ліній та зигзаги, геометричні фігури.

Під час вибору важливо переконатися в гнучкості робочої частини мастихіна. Надто тверде лезо обмежує можливості для малювання. Досвідчені художники радять не заощаджувати на якості цього інструменту.

Де придбати мастихіни

Великий асортимент матеріалів для творчості пропонує онлайн-гіпермаркет ARTIZO. На сайті представлений повний спектр різновидів мастихінів та інших інструментів для малювання. Компанія пропонує матеріали для творчості всесвітньо відомих виробників. Тут можна придбати якісні товари для художників будь-якого рівня майстерності.

У відгуках про ARTIZO клієнти підкреслюють надзвичайно широкий асортимент матеріалів та інструментів. Високі оцінки отримує цінова політика компанії. Вивчіть пропозиції на сайті ARTIZO. Ви обов’язково знайдете все необхідне для малювання у різних техніках та дизайну.

*На правах реклами