Купуючи новий посуд, у вас є досить великий вибір матеріалів. Це і мідь, і чавун, і нержавіюча сталь, і багато іншого. Але всі вони за великим рахунком безпечні.

Вибирати матеріал, з якого виготовлений посуд, необхідно виходячи з того, що саме ви готуєте. А з погляду впливу на здоров’я всі матеріали, що пропонуються сьогодні, вважаються безпечними.

Сковороди з антипригарним покриттям дуже популярні. Зазвичай побоювання, пов’язані з ними, зазвичай відносяться до певних хімікатів. Це пер-і поліфторалкильні речовини. Але вони безпечні з двох причин: за рахунок стабільності і низьких рівнів концентрації.

Є думка, що алюмінієві каструлі спричиняють деменцію. Однак переконливих доказів цього немає, пише Medical Xpress.

Мідні каструлі рівномірно нагріваються і є добрими провідниками тепла. До того ж більшість такого посуду має нереактивне покриття з нержавіючої сталі. Це захищає від попадання міді у їжу.

Посуд із нержавіючої сталі, чавуну, кераміки – це теж гарна ідея. Але й у такого посуду є певні недоліки. Це велика вага та нерівномірність нагріву у чавуну, легкість ушкодження у кераміки. Крім того, теоретично нікель та інші метали в дешевих каструлях із нержавіючої сталі можуть потрапити в їжу. Однак, це дуже малоймовірно.