Німецький експерт дає кілька простих порад, які дозволять перенести новорічну трапезу без шкідливих наслідків для здоров’я.

Багато людей вже прийняли рішення про те, що подати на різдвяний і новорічний святковий стіл. На жаль, багато страв виявляться малокорисними для здоров’я або навіть шкідливими. Офіційний представник профспілки аптекарів Баварії Фолькер Шмідт рекомендував зробити невеликі зміни на святковому столі, яким буде вдячний ваш організм.

Багато традиційних святкових страв містять багато жирів і цукру. Ф. Шмідт пропонує зробити святковий стіл більш легким. Спочатку трапези краще подати овочевий салат, який трохи наповнить шлунок і зменшить бажання об’їдатися. Традиційного гусака чи качку краще замінити м’ясом або рибою, які містять менше жиру. Бажано, щоб на святковому столі було більше фруктів: яблука, мандарини і апельсини за рахунок високого вмісту вітамінів зміцнять організм в зимовий період застуди. У кожному рецепті солодкої страви можна зменшити кількість цукру на третину. Від алкогольних і солодких напоїв краще відмовитися на користь натуральних: чай, розведений водою свіжовичавлений сік.

Джерело: MedikForum