Нутриціолог-дієтолог Марина Колязімова розповіла, чи можна схуднути без виснажливих тренувань у спортзалі і що для цього потрібно робити.⠀

Від надмірної ваги страждає величезна кількість людей. І далеко не всі мають можливості (а деякі бажання) скидати зайві кілограми у спортивному залі. Звідси всі жертви надмірної ваги запитують: чи можна позбутися ненависних кг якимось іншим способом? Ми переадресували це питання дієтолога.

«Зниження ваги насамперед залежить від харчування! Тому схуднути без тренувань справді можна», — обнадіяла наших читачів експерт.

Проте все ж таки варто враховувати, активні заняття в спортзалі значно прискорюють обмінні процеси в організмі. А це означає, що поєднуючи правильне харчування з регулярними тренуваннями ви худнутимете значно швидше.

Крім того, фізична активність завжди сприятливо впливає на загальне самопочуття, покращуючи здоров’я. Ви почуватиметеся бадьоріше, енергійніше, настрій теж покращиться.

Який можна зробити висновок? Якщо у вас є можливість вбудувати у свій щоденний графік хоча б кілька тренувань на тиждень, обов’язково зробіть це! Достатньо навіть 20-30-хвилинних тренувань.

Якщо ні, позбавляйтеся зайвої ваги за допомогою харчування. Розрахувати КБЖУ та грамотно скласти раціон допоможе дієтолог.