Нутриціолог-дієтолог Марина Колязімова розповіла, чи можна схуднути без виснажливих тренувань у спортзалі і що для цього потрібно робити.⠀

Від надмірної ваги страждає величезна кількість людей. І далеко не всі мають можливості (а деякі бажання) скидати зайві кілограми у спортивному залі. Звідси всі жертви надмірної ваги запитують: чи можна позбутися ненависних кг якимось іншим способом? Ми переадресували це питання дієтолога.

«Зниження ваги насамперед залежить від харчування! Тому схуднути без тренувань справді можна», — обнадіяла наших читачів експерт.

Проте все ж таки варто враховувати, активні заняття в спортзалі значно прискорюють обмінні процеси в організмі. А це означає, що поєднуючи правильне харчування з регулярними тренуваннями ви худнутимете значно швидше.

Читайте також:  Лікар назвала вид капусти, в якому найбільше речовин проти деяких видів раку

Крім того, фізична активність завжди сприятливо впливає на загальне самопочуття, покращуючи здоров’я. Ви почуватиметеся бадьоріше, енергійніше, настрій теж покращиться.

Який можна зробити висновок? Якщо у вас є можливість вбудувати у свій щоденний графік хоча б кілька тренувань на тиждень, обов’язково зробіть це! Достатньо навіть 20-30-хвилинних тренувань.

Якщо ні, позбавляйтеся зайвої ваги за допомогою харчування. Розрахувати КБЖУ та грамотно скласти раціон допоможе дієтолог.