Серцеві напади ніколи не виникають без причини, кажуть медики. Вони розповіли, який фактор може вплинути на роботу серця.

Інфаркти є результатом шкідливих звичок, неправильного способу життя або раніше існуючих захворювань, пише Express. Вони трапляються, коли артерія, що постачає серце кров’ю і киснем, блокується. Це часто відбувається раптово з симптомами, які включають біль у грудях, що поширюються на інші області тіла. На подібні ознаки слід реагувати негайно, щоб не завдати непоправної шкоди серцевому м’язу, звертають увагу фахівці.

Сама подія може розгортатися швидко, але фактори ризику, пов’язані з серцевим нападом, часто розвиваються протягом багатьох років. Відзначається, що хронічні захворювання можуть підвищити ризик смертельного і раптового інфаркту. Одним з таких є цукровий діабет 2 типу.

Читайте також:  Пояснено зв'язок ожиріння і алкоголю

Згідно з недавніми дослідженнями, які провели фахівці Європейської асоціації профілактичної кардіології, більше 90% людей з цукровим діабетом 2 типу піддаються високому ризику смертельних серцевих захворювань або інсульту протягом 10 років з початку хвороби.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News