Птахівники чесно відповіли на це хвилююче багатьох питання.

Інформація про те, що яйця з темною шкаралупою корисніші за такі ж, але з білою є одним з найбільш стійких міфів. Виник він ще тоді, коли в магазинах продавалися виключно білі яйця, а коричневі можна було купити тільки з приватних подвір’їв.

Зараз в маркетах набагато частіше зустрічаються саме коричневі яйця, але чи дійсно вони корисніші за білі. На це питання відповіли самі птахівники. Вони дружно спростували настільки стійкий міф. “Ні, відмінність білих і коричневих яєць полягає в їх забарвленні. Все”, – дружно стверджують фахівці..

Читайте також:  Названо способи дожити до 110 років

Варто зауважити, що різниця в яйцях різного забарвлення все ж є. Коричневі яйця несуть темні кури з червоним гребінцем, а білі яйця несуть квочки з білим пір’ям і світлими гребінцями. Ось і вся різниця. Смак у того й іншого сорту яєць однаковий, на нього вплинути може лише корм птахів. Шкаралупа однієї і тієї ж товщини, її міцність залежить від віку курки: молоді несуть яйця міцніше.

А ще кольорові кури трохи більші, більше їдять і відрізняються поганим характером, постійно влаштовуючи бої місцевого значення між собою. Через конфліктність птахівники хотіли б відмовитися від їх промислового розведення на користь миролюбних блондинок. Чи не тому вони так дружно намагаються нас запевнити, що білі яйця нітрохи не гірше коричневих?

Читайте також:  Суха та роздратована: 5 типів продуктів, які шкодять шкірі

До речі, на стіл королеві Великобританії Єлизаветі II подаються виключно яйця в коричневій шкаралупі. Навряд чи це просто випадковість.

Джерело: МедікФорум