Вісцеральний жир обволікає внутрішні органи та збільшує ризик різних проблем зі здоров’ям, у тому числі діабету, жирової хвороби печінки, а також захворювань серцево-судинної системи.

Вирішенню цієї проблеми сприяє правильна організація харчування. Дослідження показало, що у боротьбі з вісцеральним жиром допоможе ріпа.

Ріпа відноситься до сімейства хрестоцвітих. Ця рослина, давно відома в Україні, відрізняється високим вмістом клітковини та низькою калорійністю – від 28 до 34 ккал на 100 г. Завдяки цим двом властивостям ріпа дає тривале відчуття насичення без ризику отримання зайвої ваги. Крім того, ріпа містить фолієву кислоту, вітаміни С, Е та К.

Дослідження підтвердило, що регулярне включення до раціону овочів сімейства хрестоцвітих, у тому числі ріпи, сприяє ефективному контролю над вагою. Учасники дослідження, які щодня вживали порцію таких овочів, в середньому за чотири роки позбулися 0,36 кг, при цьому не докладаючи жодних додаткових зусиль у порівнянні з контрольною групою добровольців.