Багато американців починають свій день з чашки кави. І наукові дослідження підтверджують користь цього здоров’я. Але чи зміниться щось, якщо до кави додати вершки?

Багато вершків для кави містять велику кількість інгредієнтів. У тому числі цукор, воду, олія, ароматизатори, стабілізатори. Самих вершків або молока додають у цей продукт зовсім небагато. А кремоподібний смак виходить переважно у вершків завдяки маслу, пише Eat This, Not That.

За словами Хейлі Бішофф, власника Rūtsu Nutrition в Лас-Вегасі, в одній порції вершків (однієї столової ложки) – зазвичай приблизно 4 г цукру і 1,5 г насичених жирів. Але при цьому все ж таки вершки можуть вважатися непоганою альтернативою багатьом кавовим напоям, що містить більше норми цукру і насичених жирів.

Якщо ви в основному готуєте каву вдома, то крапля вершків ніяк не позначиться на здоровій дієті. Тож відмовлятися від них не варто.

Також Аня Розен, практик функціональної медицини та засновник клініки Берчвелл, додає, що вершки навіть можуть бути корисними для організму. Справа в тому, що вони містять корисний жир і можуть уповільнити всмоктування кофеїну. Це дає змогу отримати більш збалансовану енергію.