Популярні народні засоби можуть бути по-справжньому небезпечні, попереджають медики.

Картопляна інгаляція. В картоплі, насправді, містяться корисні речовини, але шкода від інгаляції часто перевищує користь.

Справа в тому, що при цьому методі легко отримати опіки дихальних шляхів та слизових, набряк гортані, різного роду спазми, обструкцію дихальних шляхів (перекривання, особливо до цього схильні діти).

При інфекційному захворюванні, наприклад, бронхіті, ангіні, ларингіті, гаймориті, інгаляції протипоказані, так як гаряча пара може посилити запалення. Та й в цілому даний спосіб небезпечний, тому що пов’язаний з гарячою водою і парою. А деякі примудряються робити інгаляцію, тримаючи каструлю на включеній плиті.

Читайте також:  Простий продукт може знизити ризик розвитку деменції

Сода від печії або для схуднення. Харчова сода нейтралізує кислоту. Дійсно, це ефективний спосіб при печії. Однак при регулярному застосуванні соди настануть побічні явища. Після застосування соди рівень кислоти різко знижується, але потім її виробляється ще більше, ніж було. І так раз за разом.

Олія на свіжий опік. Головне при опіку — знизити його ступінь. Олія не допоможе, навпаки, вона створить абсолютно непотрібну в даному випадку плівку і перекриє доступ кисню. Хворе місце потрібно тримати під прохолодною водою — це допомагає знизити ступінь опіку.