Якщо ви хочете швидко приготувати будь-яку страву і не хвилюватися про калорії і жири, почніть користуватися мультиваркою. Експерти вважають, що у них маса переваг.

Знижують кількість олій. Олія – найважливіший компонент в приготуванні їжі, але іноді ми використовуємо занадто велику її кількість, що може призводити до хвороб серця і інших нездужань. В мультиварці майже не використовують олію при готуванні, а це позитивно впливає на здоров’я в довгостроковій перспективі.

Допомагають худнути. Такі страви, як картопля фрі і курячі крильця, набиті калоріями, через які ми частіше поправляємося. А якщо ви хочете схуднути, то глибоку обжарку їжі замініть обробкою гарячим повітрям в мультиварці. Це скоротить кількість калорій, в порівнянні з іншими методиками.

Читайте також:  Проблеми із серцем: 5 ознак, на які слід звернути увагу

Знижує рівень жиру. Їжа з глибокою обжаркою також має підвищений рівень жиру. Але все-таки можна отримувати насолоди від смаженої їжі, якщо готувати її в мультиварці. Експерти вважають, що при приготуванні цим методом кількість жиру скорочується на 75%.

Зменшує шкідливі компоненти. Смажена їжа крім високого вмісту жиру і калорій також має деякі небезпечні компоненти на зразок акриламіду. Кілька досліджень пов’язали цю речовину з пухлинами. Приготування їжі в мультиварці також скорочує вміст в їжі акриламіду, пише The Health Site.