Експерти прийшли до висновку, що при тяжкому перебігу захворювання є ризик зниження серцевої функції.

Американські вчені з’ясували, що коронавірус може негативно впливати на роботу серця. Дослідження було опубліковано на MedicalXpress. Вчені розповіли, що зниження серцеві функції спостерігається при важкому протіканні хвороби. При чому у частини хворих це пов’язано із загальними запальними процесами, які неминуче супроводжують хворобу, а у інших проблеми пов’язані безпосередньо з виникненням вогнища COVID-19 в серцевому м’язі.

Також вчені відзначають, що у пацієнтів найчастіше зустрічаються дві проблеми серцево-судинної системи. Перш за все, це аритмія, а по-друге – серцева недостатність. Причому як наголошується в дослідженні, аритмія може бути пов’язана з побічним ефектом препаратів використовуються для лікування коронавірусної інфекції.

Проте, вчені поки не підтвердили гіпотезу про негативний вплив препаратів і радять всім продовжувати їх прийом в залежності від вказівки лікаря.

Зараз США залишаються на першому місці по поширенню коронавірусу. На сьогоднішній день, за даними Університету Хопкінса, кількість заражених – 529,9 тис.летальних випадків 20 608. У світі загинули вже понад сто тисяч людей. Поки зупинити епідемію вдалося тільки Китаю, в якому і були зафіксовані перші випадки.