ГоловнаНовини Здоров'яСучасним людям не потрібно приймати ванну

Сучасним людям не потрібно приймати ванну

З квартир в майбутньому можуть назавжди зникнути ванни , адже таке явище як прийняття ванни стає все більш рідкісним , і прагне до того , щоб зникнути зовсім . Дослідження показало : більшість людей вважає за краще митися під душем.
 
ваннаОпитування за участю 1800 добровольців було організовано вченими з університетів Манчестера , Ланкастера , Саутгемптона і Едінбургу. Він показав , що серед сучасних людей немало таких , кому ванна , у сутності , абсолютно не потрібна. Більше половини учасників заявили , що ніколи не приймають ванну , вважаючи за краще цього прийняття душу . В цілому ж , як з’ясувалося , миються «по-старому» у ванній одна людина з десяти.
 
Як пояснюють фахівці , сучасні люди воліють душ ванній , в основному , з мети економії часу : все-таки , помитися під душем набагато простіше і швидше. З тих же, хто любить поніжитися в гарячій ванні , багато зізнаються: ванну вони вибирають не з міркувань гігієни , а як спосіб релаксу.
 
Взагалі , з’ясувалося , що люди не надто переймаються чистотою свого тіла. Так експеримент показав , що 1/5 частина опитаних миються в середньому 4 рази на тиждень , а не щодня. Втім , деякі вчені визнають , що сучасні люди не встигають бруднитися настільки, щоб у них виникала необхідність у щоденному митті.

Читайте також:  Інсульт: вісім кращих продуктів для його запобігання

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧИ МОЖНА ПРИЙМАТИ ВАННУ ПРИ ЗАСТУДІ?

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News