Незважаючи на те, що дитячі підгузки обходяться набагато дорожче традиційних пелюшок, сучасні молоді батьки безумовно віддають перевагу першим. Це й не дивно.  Такий простий у застосуванні гігієнічний виріб заощаджує купу часу та забезпечує комфорт малюка в будь-якій ситуації.

Як це працює

Принцип дії усіх видів підгузків дуже схожий і полягає в поглинанні й адсорбуванні природних виділень малюка всередині спеціальної вкладки. Структура памперса складається з трьох елементів.

  1. Перший шар — безперешкодно пропускає крізь себе вологу та створює бар’єр, який не допускає її контакту з ніжною шкірою дитини.
  2. Другий шар — вбираючий. Його основне завдання — затримка вологи та трансформація її в гелеподібну субстанцію.
  3. Третій шар — захисний. ВІн призначений для того, аби запобігти протіканню рідини на зовнішній одяг дитини.

Історія створення

Вперше багаторазові підгузки з’явились ще у 1961 році в США. Для їх виробництва використовувався хімічний водонепроникний материал, а вбирання вологи відбувалось за рахунок розпушеної целюлози. Незважаючи на досить високу вартість таких виробів, батьки майже відразу оцінили їх зручність та практичність. 

Для здешевлення памперсів часто використовували звичайну тканину, яку поміщали всередину замість целюлози. Промисловість відразу відгукнулась на таку ідею й почала випускати одноразові вкладки, які можна було по мірі необхідності змінювати.

Усі наступні роки вчені працювали над вдосконаленням підгузків, робили важливі відкриття з фізики та хімії, які стосувалися процесів оптимально швидкого вбирання вологи та адсорбування її всередині виробу. Сучасні памперси для дітей допомагають зберегти шкіру малюка ніжною та сухою, повністю гіпоалергенні, тому не викликають подразнень, забезпечують максимальний комфорт дитини. 

Чи шкідливо використовувати підгузки

Незважаючи на всі переваги памперсів, у засобах масової інформації нерідко можна наштовхнутись на повідомлення про нібито шкідливий вплив виробів на організм дитини. Наприклад, деякі батьки помилково вважають, що парниковий ефект, який виникає в результаті випаровування сечі всередині памперсу, сприяє підвищенню температури статевих органів малюків. Особливо це шкідливим вважається для хлопчиків. 

Однак, після проведення низки досліджень фахівці медичної галузі дійшли висновку, що подібної дії підгузки не мають. Сучасні виробники використовують для виготовлення памперсів високоякісні «дихаючі» матеріали, які дозволяють повітрю вільно циркулювати.

Важливо! Підгузок принесе користь та не нашкодить лише в тому випадку, якщо вчасно його міняти. Однак це питання більше стосується охайності та гігієнічних навичок батьків. 

На початку використання підгузників або після зміни марки особливу увагу рекомендується звернути на шкіру дитини. Якщо в області геніталій вона не змінює свого кольору, на ній не виникає почервоніння або інших подразнень, значить виріб вибраний правильно.

*На правах реклами