ГоловнаНовини Здоров'яНазвано ранні симптоми раку кишечника

Названо ранні симптоми раку кишечника

Останнім часом кількість подібних пухлин зростає через неправильне харчування. Чим раніше виявлений рак, тим вищі шанси на лікування.

Кишечник

Дискомфорт в області живота. Поширеним симптомом раку кишечника вважається певний дискомфорт в області живота. Наприклад, навіть якщо ви ще не поїли, в шлунку виникає тяжкість, як якщо б ви страждали від переїдання. Не варто плутати дані відчуття з дискомфортом при нетравленні. Слідкуйте за тим, наскільки довго зберігаються подібні симптоми.

Нерегулярна робота кишечника. При пухлинах кишечника пацієнти часто стикаються зі змінами в роботі цього органу. Вони можуть виявлятися порушеннями регулярності в його роботі, тобто або частими нападами діареї, або хронічними запорами. Іноді пацієнти страждають від дуже хворобливих спазмів кишечника. При подібних симптомах відразу ж звертайтеся до медиків.

Читайте також:  7 низькокалорійних солодощів, які можна їсти навіть тим, хто худне

Екстремальна втома. Якщо ви страждаєте від пухлинних хвороб, то на певній стадії обов’язково зіткнетеся зі слабкістю і занепадом сил. Це пов’язано з тим, що ракові клітини використовують всю енергію, яка потрібна нашому організму, для виконання повсякденної активності.

Зниження рівня заліза. Наявність пухлин в кишечнику призводить до дефіциту заліза, який можна виявити за допомогою специфічних тестів. Це теж привід для більш детальної перевірки організму.

Джерело: МедікФорум