Ніхто не стане сперечатися з тим, що вівсяна каша корисна. Ми звикаємо до неї з раннього дитинства і не сумніваємося в тому, що це чудовий продукт.

У вівсянки багато плюсів. Це гарне співвідношення білків, жирів і вуглеводів, велика кількість клітковини, багатий набір вітамінів і мінералів. Це продукт ідеальний для спортсменів. Не випадково вівсяні пластівці назвали «Геркулесом». Геркулесова каша призводить м’язи в тонус, забезпечуючи їх необхідними елементами.

Крім цього, вівсянка ідеальна при проблемах з шлунково-кишковим трактом. Вона відмінно «чистить кишечник», а розчинні харчові волокна обволікають слизову шлунка, захищаючи її від пошкоджень.

Крім цього вівсяна каша ідеальна для схуднення. Додамо сюди її доступність і отримаємо ідеальний продукт. Але є і складності.

Останнім часом на прилавках з’явилося стільки вівсяних пластівців, що звичайній людині розібратися в цьому питанні не просто. Перш за все, потрібно пам’ятати, що ті пластівці, які не вимагають варіння володіють значно меншою кількістю корисних властивостей, а якщо в складі багато ароматизаторів та інших добавок, то такий продукт може бути шкідливий.