Надаємо Вам експертні поради з питань протидії сезонній алергії після теплого лютого.

Думаєте, що ваша весняня алергія гірша, ніж коли-небудь? Ви були праві, і зміна клімату може це пояснити, каже експерт з алергії.

Доктор Маргарет, директор з питань алергії і імунології в лікарні долини в Ріджвуді, Нью-Джерсі, каже, що глобальне потепління може надати величезний вплив на людей з сезонною алергією, яка зачіпає 35 мільйонів американців і понад 10 мільйонів українців.

Цього року в США був найтепліший лютий в історії, і пилковий сезон йде в повному розквіті. Лікарі запропонували кілька порад в прес-релізі лікарні, щоб допомогти тримати алергію під контролем цієї весни.

Читайте також:  Побічні ефекти вакцини Pfizer/BioNTech: результати найбільшого в світі дослідження

Рівень пилкового розповсюдження під час сонячних і вітряних днів збільшився, так що найкраще в такі дні залишатися в приміщенні як можна більше. Найкращий час, щоб бути на відкритому повітрі в ранкові години і в похмурі, безвітряні і дощові дні.

Поради для запобігання ускладнення алергії:
  • Вдома, тримайте вікна закритими і використовуйте кондиціонер, якщо це можливо. У машині тримайте вікна закритими і використовуйте опцію рециркуляції для кондиціювання повітря.
  • Коли Ви на вулиці, носіть сонцезахисні окуляри і капелюх, щоб запобігти потраплянню пилка в очі. Коли приходите додому, приймайте душ для видалення пилку з волосся та шкіри.
  • Доктор рекомендує приймати препарати від алергії на початку сезону пилкової алергії і регулярно протягом усього сезону.
Читайте також:  Експерт пояснив, чому треба мити фрукти і овочі з власного городу

Уколи від алергії (імунотерапія) може запропонувати довгострокове полегшення симптомів. Для людей з певними алергіями, які не хочуть робити уколи, рекомендований щоденний прийом антигістамінних таблеток від алергії, – сказала вона.

Джерело: EverydayHealth

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News