Визначені принципи харчування допомагають людям знайти бажане здоров’я. Вчені заявили, що безсумнівною користю для організму володіє середземноморська дієта. Вона допомагає збільшувати кількість корисних кишкових бактерій.

Дослідження в даній області провели експерти з Сполучених Штатів Америки. Вони з’ясували, що за рахунок дотримання середземноморської дієти збільшується кількість корисних кишкових бактерій. Порівняно із західною дієтою кількість зростає на 7 відсотків.

У випробуваннях вчені задіяли тварин. Їх розділили на дві групи: учасники з першої харчувалися за західним принципом, з великим вмістом червоного м’яса і жиру, а інші їли їжу, характерну для середземноморської дієти. Виявилося, що через 30 днів у останніх був більш високий рівень корисних кишкових бактерій.

Читайте також:  Сигнал хворого мозку: вчені пояснили ранню та неочевидну ознаку деменції

«В нашому кишечнику живуть близько двох мільярдів хороших і поганих бактерій. Якщо ці бактерії не збалансовані належним чином, наше здоров’я може постраждати, – говорить доктор Хариом Ядав. – Проведене нами дослідження показало, що рівні корисних бактерій – головним чином, лактобактерій, більшість з яких є пробіотичними – були значно збільшені в групі, що дотримувались середземноморської дієти».

Вчені вважають, що це дослідження допоможе людям зрозуміти, що харчування впливає на багато в житті, в тому числі може запобігти розвитку средечно-судинних хвороб і так далі.